محل تبلیغات شما

14تیرماه---------------------مرغانسدره--------------------1346ه ش

افسوسز خود غافلم ایوای بمن وای                    وامانده از قافلم ایوای بمن وای                                                                                                                                                                                                                                               

رعدهوس و برق هوایم به نهانی                          زد صاعقه بر حاصلمایوای بمن وای                                                                                                                                                                                                                                         

عمریبشد از دست و ندانم چه کنم من               فی الحال که پا در چلم ایوای بمن وای                                                                                                                                                                             

مرغاندگر سدره نشین و من بی پر                     خو کرده به لای و گلم ایوای بمن وای                                                                                                                                                                          

سیر سماوات دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق سرگشته دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق فرزانه دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

,بمن ,ایوای ,مرغان ,سدره ,پر                      ,    ,ایوای بمن ,مرغان سدره ,دگر سدره ,سدره نشین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sportmaster2014 رژیم لاغری و تناسب اندام نا تنی terpeserteo سولفان کلوپ valsubcgesgie mashhad ninjutsu فروشگاه اینترنتی جنس خوب شعبه چهارم فروشگاه نیوشاپ ( مرکز دی وی دی ارزان و توضیع کننده در ایران .. ) Bethann's notes آموزش طراحی وب سایت