محل تبلیغات شما

فروردین-------------------------------------عرفان--------------------------------1350

حاصل عرفانمن سینۀ بریان من            سینۀبریان من حاصل عرفان من                                                                                                                                                                                                                                                             

ناله و افغان من همدم شبهای من         همدم شبهای من ناله و افغان من                                                                                                                                                                                                                                                  

دیدۀ گریان من ابر گهر بار من                ابر گهر بار من دیدۀ گریان من                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

مهر فروزان من دفتر قرآن من                 دفتر قرآن من هر فروزان من                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

سیر سماوات دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق سرگشته دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق فرزانه دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عرفان ,  ,گریان ,دیدۀ ,شبهای ,ابر ,همدم شبهای ,ناله و ,دفتر قرآن ,دیدۀ گریان ,گهر بار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

detsuleli samitiven enalunic کلوپ جوانان دلنا ثبت فوری شرکت - مشاوره ثبت شرکت بیماری های داخلی admina-san Francisca's page پری ناز