محل تبلیغات شما

31خرداد-----------------------------وای منو وای من-------------------------1347ه ش

باز بخود آمدهبلبل شیدای من                نالۀ جانسوزویوای من و وای من

کیستم و بهر چه زیستم و میزیم            باز چه خواهد شدن نوبت فردای من                                                                                                                                                                                                                                                                                            

من نه ز خود آمدم در این سرای وجود      نه بودن و رفتنم هم بتمنّای من                                                                                                                                                                                                                                                                 

پر زند و پر زند تا چه ها سر زند             باز ز حیرت فتد مرغ خوش آوای من                                                                                                                                                                                                                                                                                        

-------------------------------------------121---------------------------------------

کیست که تاعقده ای از دل من وا کند    وارهدم از تفآه سحرهای من                                                                                                                                                                                                                            

سیر سماوات دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق سرگشته دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق فرزانه دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

,وای ,ز ,باز ,زند ,کیست ,    ,وای من ,و وای ,من و ,پر زند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mencheheartlesp John's style وب سایت رسمی محسن چتری اقــلــیـــم وجـــــــود ICT | M-CAP7AIN critenpoba کسب درآمد از بیت کوین دنیای ثبت bancbathreto ♡♡نوید زندگی♡♡