محل تبلیغات شما

سلخج2سنه1387-----------------------دفترکل-----------------------شهریور1346

ایخداوند کریم کارساز                                         سوی توآورده ام روی نیاز

ایتو جمله آرزوهای حسن                                   ای بیادت های و هوهای حسن                                                                                                                                                                                                                                                           

ایتو اسطرلاب و رمل و تخت من                            فرد و زوجو شکل و بیت بخت من                                                                                                                                                                                                                                             

-------------------------------------2-------------------------------------------

گربود طالع هزاران جود له                                    دست ما و ذیل بای بسمله

علمخواهم از تو ای نیکو خصال                             نی ز سطر و نقطه قرن الغزال

نصرتار چون قبض خارج داخل است                     بی مدد از تو تمامی باطل است

اجتماعشفرقت و عتبه عتب                               حمره جمره باشد ولحیان لهب

اتصالو جمع اندر انفصال                                     در طریق عقله انکیسی عقال

غیبخواهم از تو ای دانای غیب                          نی ز سهم غیب و سمت و ظل و جیب

ایتو اوتاد من و اوتار من                                   ای تو جفر جامع اسرار من

رازخواهم از تو حیّ لایموت                                نی ز اسطرلاب بیت عنکبوت

وایبر من وای بر احوال من                              پای بند من شده آمال من

جانما خود دفتر کلّ حق است                           مظهر حق است و از حق مشتق است

علّمالاسما که آمد در نبی                                 نیست وقف خاص انسان نبی

دونبوّت هست وقف خاص و عام                        خاصّ تشریعی و عام آمد مقام

-----------------------------------3-------------------------------------

اینمقامی تا قیامت ای همام                             هست باقی و ندارد اختتام

سیر سماوات دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق سرگشته دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

عاشق فرزانه دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

,تو ,ای ,دفتر ,ز ,خواهم ,    ,از تو ,خواهم از ,ای تو ,وای بر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت برند- ثبت ارزان شرکت فروش سیستم ویژن Vision KMSU دکتر هادی زارعی چطور به آسانی از اینترنت $ دلار $دربیارم ... carfuteltass etdiskyotrouv پورتال آموزشی افغانستان | Afghanistan Educational Portal گروه زبان انگلیسی متوسطه اول استان بوشهر بررسی هنر گرافیک